Závesné kolísky - HACKY

55 položiek

Bábätko sa po pôrode vie často krát upokojiť iba vo vašej náručí, keď s ním pohupujete. chodíte. Je to spôsobené tým, že je na vašu chôdzu už zvyknuté, nakoľko ju zažívalo nepretržite 9 mesiacov vo vašom brušku. Je chybou sa domnievať, že treba silou-mocou dieťatko učiť na postieľku, keď sa v nej necíti dobre, cíti sa opustené a potrebuje pohupovanie, aby sa upokojilo. Samozrejme neplatí to pre všetky bábätká. Klasické kolísky majú kolísavý pohyb zo strany na stanu, čo nie vždy môže byť pre bábätko to "pravé orechové". Pri tejto závesnej kolíske je simulovaný práve pohyb z bruška, t. z. zhora nadol.

Závesné kolísky (nazývané aj hacka, hačka, hojdavak, hamaka pre bábätka, alebo závesná kolíska) sú obľúbeným miestom denného odpočinku bábätiek a batoliat.

Zatiaľ čo v zahraničí je toto užitočné zariadenie (skrývajúce sa pod názvom baby hammock) známe už dlhšiu dobu, u nás si až teraz pomalý hľadá cestu do výbavy pre bábätka a ponuka ju iba niekoľko málo firiem.

Pokiaľ tužíte po originálnom výrobku či chcete, aby vám hacka ladila s vybavením Vášho moderného interiéru, veríme, že si u nás vyberiete model, s ktorým budete spokojní.

 

Zobraziť:

Vzhľadom na aktuálnu situáciu pre zníženie šírenia nákazy vírusom COVID 19 sme nútení zaviesť nasledovné opatrenia:

Z dôvodu rizika nemožnosti odovzdať peniaze kurierovi a na Slovenskej pošte, je zatiaľ jediný spôsob platby za tovar prevodom na bankový účet. Platba za dobierku u kuriéra momentálne nie je možná. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tento e-shop je certifikovaný.

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info