Zvíhodnený SET /Bábätko/: Textilný vak + príslušenstvo /FARBA PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU/

Zvíhodnený SET /Bábätko/: Textilný vak + príslušenstvo /FARBA PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU/

NOVINKA

Zvýhodnený set: Textilný vak zo 100% bavlny s certifikátom GOTS, molitanový matrac, poťah na matrac z Bio bavlny, pružina s bezpečnostným lanom.

95 €

Výrobca: Hojdavak

SET obsahuje:


• textilný vak zo 100% bavlny s certifikátom GOTS /Je potrebné uviesť farbru/
• molitanová matrac s vrstvou pohánkových strukov
• drevená rozpera z tvrdého bukového dreva - dĺžka 52cm
• karabina
• poťahovacie lanko 2m
• praktická taška so zipsom
• poťah na matrac z Bio bavlny
• pružina
• bezpečnostné lano
• horní skrutkovaci článok
• dolná karabina
• návod na použitie


Hacku – textilný vak si možno VYBRAŤ PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU. Farbu je potrebné si vybrať z dostupných haciek v sekcii Hacka pre bábätko, alebo v sekcii Galéria. Farbu je potrebné napísať do poznámky v objednávke.


Závesná kolíska - Hacka je vhodná pre bábätká od narodenia. Bábätko sa po pôrode vie často krát upokojiť iba vo vašej náručí, keď s ním pohupujete, chodíte. Je to spôsobené tým, že je na vašu chôdzu už zvyknuté, nakoľko ju zažívalo nepretržite 9 mesiacov vo vašom brušku. Je chybou sa domnievať, že treba silou-mocou dieťatko učiť na postieľku, keď sa v nej necíti dobre. Dieťatko sa cíti opustené a potrebuje kolísanie, aby sa upokojilo. Závesna kolíska - Hacka simuluje kolísavý pobyt v brušku. Kým sa bábätká adaptujú na "nový svet", je pre ne prirodzené stráviť časť dňa kolísaním. Vďaka jemnému kolísaniu bábätka ľahko zaspia. Keď sa ocitnú v plytšej fáze spánku, často krát už samotný pohyb pružiny stačí na opätovné rozkolísanie hacky. To bábätkám uľahčí prechod do hlbšieho spánku.


Závesná textilná kolíska slúži na denné uspávanie a k pokojnému spánku bábätiek od 0 do 9 mesiacov. Vhodná na použitie od prvého dňa po narodení bábätka. Prináša relaxáciu nielen bábätku, ale aj mamičke, ktorá vďaka kolíske môže viac odpočívať a venovať sa aj ostatným členom rodiny. Kolíska uľahčí starostlivosť o bábätko i všetkým oteckom a ostatným opatrovateľom.


Hacka - textilný vak zo 100% bavlny:

Maximálna nosnosť je 15 kg. Dĺžka textilného vaku v mieste ležania bábätka je cca 90 cm. Molitanový matrac je s vrstvou pohánkových strukov, ktorý má ortopedické a antialergénne vlastnosti, predchádza poteniu, rozmery 35 x 75 x 2,5 cm

Všetky komponenty sú zabalené v praktickej taške so zipsom. Taška slúži ako obal pre pohodlné cestovanie s kolískou alebo pre dojčenské potreby, ktoré sa vďaka zipsu nikam nestratia.


Textilný vak sa môže prať pri 40 ° C. Matrac nemožno prať z dôvodu vložených pohánkových strukov, iba ju môžete očistiť vlhkou handričkou v mieste znečistenia. Preto je nutné ju chrániť poťahom.


Poťah na matrac:

Poťah (prestieradlo) pre matrac do kolísky / kočíka má všitú gumu, aby dobre držal a prispôsobil sa matraci. Vyrobené z Bio bavlny s certifikátom GOTS (najvyššia Bio kvalita).


Pružina:

K POUŽÍVÁNIU PRUŽINY SA VIAŽU PRÍSNÉ BEZPEČNOSTNÉ POKYNY!


ÚČEL POUŽITIA:

- Mäkká pružina s certifikátom z kvalitného oceľového drôtu zaisťuje kolísanie už od 3 kg s pol minútovou zotrvačnosťou, ktorá rýchle upokojí a uspí bábätko.
- Max. nosnosť 15 kg.


OBSAH BALENIA:

- Horní skrutkovaci článok v oku pružiny u fixačnej pásky, ktorý sa vkladá do pripraveného závesu.
- Pružina z kvalitného oceľového drôtu, konštrukčná dĺžka 290 mm, priemer oka 48 mm.
- Bezpečnostní lano s nosností 100 kg, ktoré je pripevnené k pružine fixačnou páskou a zviazane protismerným osmičkovým uzlom. Lano je neoddeliteľnou súčasťou pružiny. Lano istí závesnú kolísku pred prasknutím a udáva limit proti preťaženú pružiny. Protismerný osmičkovy uzol je veľmi pevný a zároveň ide ľahko povoliť a lano predlžiť. Uzol nikdy nerozväzujte! Dĺžku bezpečnostného lana predlžujte tak, aby v prípade prasknutia pružiny ostala kolíska visieť nad zemou a súčasne bolo kolísanie pohodlné.
- Dolná karabina, ktorá sa vkladá do karabiny s vakom


DLEŽITE! BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:

- NEPREKRAČUJTE NOSNOST 15 KG.
- PRAVIDELNĚ KONTRLUJTE, že bezpečnostné lano prechádza pružinou, hornou a dolnou karabinou.
- NEODSTRAŇUJTE ani nerozväzujte bezpečnostné lano, ktoré je fixne spojene s pružinou fixačnou páskou.
- ZÁKAZ používania pružiny bez zviazaného a správne inštalovaného bezpečnostného lana!
- ZÁKAZ používania a skladovania pružiny v mokrom či vlhkom prostredí - hrozí korózia!


VYKONAJTE TEST!

- Pred prvým použitie aj po každej manipulácii s bezpečnostným lanom vykonajte test správnej inštalácie kolísky
- Použite vlastnú váhu k zažízení kolísky
- Pružinu napnite do maximálnej dĺžky bezpečnostného lana
- Skontrolujte, že kolíska visí nad zemou

Kam zavesiť?

Úspešné používanie kolísky veľmi záleží na jej správnom umiestnení! Inštalujte na miesto, kde cez deň trávite najviac času, aby ste bábätko mali stále na očiach, a kde si môžete ku kolíske pohodlne sadnúť a hojdať. Privítate tak možnosť sa pri kolísaní venovať druhému dieťaťu, čítať si alebo napríklad pracovať na notebooku. V ideálnom prípade si zaistite druhé zavesenie k posteli pre nočné použitie.


Výrobok je certifikovaný a spĺňa tak prísne európske normy o všeobecnej bezpečnosti výrobku (smernica Európskeho spoločenstva 2001/95 / ES).


Bezpečnostná výstraha:
• Prečítajte si návod na použitie a nerobte žiadne úpravy, ktoré by mali vplyv na bezpečnosť výrobku a ochranu zdravia. Nevešajte kolísku v blízkosti ohňa a iných tepelných zdrojov
• Nenechávajte bábätko v hojdavaku bez dozoru dospelého človeka, výrobca neručí za akékoľvek nehody, kolíska nie je určená na hranie
• Neprekračujte povolenú nosnosť 15kg, pretože hrozí nebezpečenstvo deformácie pružiny
• Pravidelne kontrolujte bezpečnostné lanko – musí prechádzať pružinou, karabínkou a zatváracím článkom. Jeho dĺžku upravte tak, aby umožňovalo pružine pohodlné hojdanie a súčasne v prípade deformácie či deštrukcii pružiny nepustilo kolísku na zem
• Pravidelne kontrolujte stav lán – musia byť v perfektnom stave, nesmie dochádzať k ich mechanickému opotrebovaniu, ak zistíte aj minimálne poškodenie, lanko ihneď vymeňte
• Pravidelne kontrolujte pevnosť spôsobu ukotvenia – vrt v strope. Hojdavak umiestnite len na tie miesta, ktoré bezpečne udržia záťaž. Pozor na sadrokartónové stropy či iné obklady – v tomto prípade zavesenie konzultujte s odborníkom. Pevnosť vrtov a držiakov otestujte vlastnou váhou.
• Plastové obaly držte mimo dosahu detí do 3 rokov
• Osmičkový protismerný uzol – všetky laná na hojdavaku viažte týmto uzlom, pretože nejaví žiadne tendencia k samovoľnému rozväzovaniu, aj po silnom zatiahnutí ide relatívne ľahko rozviazať, aby sa dala slučka ľahko urobiť konce musia zostať dostatočne dlhé (aspoň 10cm), viac info ako viazať tento uzol nájdete tu http://www.kstst.sk/pages/vht/uzly/uzosm.htm


DAKUJEME, ŽE DODRŽIAVATE BEZPEČNOSTNÉ POKYNY!

 

 

Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie šnúrkami
Druh Hacky: Jednovrstvová
Akcie a Novinky: Novinka

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Google map: Raková

odkaz

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie