Kokosový matrac pre batoľa

Kokosový matrac pre batoľa

Kokosový matrac je asi najpraktickejšou variantov z ponúkaných matracov.

16 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Kokosový matrac je asi najpraktickejšou variantov z ponúkaných matracov. Je ľahký, takže zbytočne nezaťažuje hacku a pružinu. Výborne drží tvar a spevňuje spodok hacky, takže dochádza iba k ľahkému pohnutiu. Je pružný, 100% priedušný a v prípade nutnosti ho môžete normálne opláchnuť vodou.

Jedná sa o 100% prírodní produkt, ktorý sa vyrába vulkanizaciou z kokosového vlákna a kaučukovníkového mlieka (prírodná tekutá mliečna šťava kaučukovníka brazílskeho). Kokosové vlákno sa získava z kôry kokosových orechov a dováža sa z ekologických plantáží Srí Lanky. Kaučukovníkové mlieko sa získava zo šťavy kaučukovníkových stromov. Dováža sa z Malajzie a Thajska.

Vďaka impregnácii prírodným latexom a následnou vulkanizaciou má matrac veľmi kompaktní charakter, ale zároveň dobre drží tvar a je pružný. Impregnácia kaučukovým latexom spôsobuje ľahkú gumovú vôňu produktu. Matrac je treba buď dať do obalu zo silného a mäkkého flisu, alebo cez neho dát zloženú deku, či vlnený matrac - samotný kokosový matrac nie je príjemný na pohmat a na okrajoch môže občas vyčnievať kúsok vlákna, ktoré je dosť tuhé.

Matrac nesedí do haciek iných výrobcov (ale ide ho zastrihnúť silnými nožnicami). Matrac pružnosťou a ohybnosťou pripomína tuhšiu silnejšiu karimatku.

Rozmery matraca sú: dĺžka je cca 100 cm, šírka je cca 33 cm a výška je cca 1,5 cm.

Patrí do závesnej kolísky - Hacky pre batoľatá (do hacky pre bábätka je dlhý)!

Kombinácia kokosového a vlneného matraca je ideálna pre pohodlie Vášho dieťatka. Kokosový matrac tvorí spodnú vrstvu, ktorá krásne drží tvar hacky. Na ňu sa položí vlnený matrac, ktorý zaisti, že bude dieťa ležať na mäkkom a v teple.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Vlnený matrac pre batoľa

  Doplnok k závesným kolískam - matrac z mykanej ovčej vlny zašitej do bavlneného povlaku.

  Dostupnosť: Skladom

  16 €

 • Nepremokaný obal na matrac pre batoľa

  Nepriepustný poťah na matrac do hacky z certifikovanej bavlnenej froté PUL látky.

  Dostupnosť: Skladom

  13 €

Tento e-shop je certifikovaný.

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info