Medzidverová hrazda

Medzidverová hrazda

Medzi-dverová hrazda môže slúžiť ako k zaveseniu hacky, tak ku cvičeniu.

20 €

Dostupnosť: Vypredané

Medzi-dverová hrazda

Môže slúžiť ako k zaveseniu hacky, tak ku cvičeniu. Do zárubne sa upevňuje skrutkami, až vtedy má deklarovanú nosnosť 100 kg.

• hrazdu namontujete na akú koľvek bežnú šírku interiérových dverí (62-100 cm)
• jednoduchá a rýchla montáž i demontáž
• nosnosť 100 kg
• kvalitná nerez oceľ
• hmotnosť balenia cca 2 kg
• rozmer balenia (VxŠxH): 6 x 65 x 6 cm

NEZAVESUJTE hacku na hrazdu, ktorá je vo dverách iba roztiahnuť, bez fixovania skrutkami! V prípade zošmyknutia hrazdy by hrozil nielen pád bábätka na zem, ale aj jeho zranenie padajúcou tyčou!!!

Zavesenie hacky do dverí nie je optimálnym riešením, nielenže obmedzuje priechodnosť dverí, ale i hrozí odretie látky v mieste prípadného pravidelného dotyku s dverami či ich rámom a je treba to kontrolovať. Toto riešenie sa nehodí pre hacku určenú pre batoľatá, vzhľadom k ich dĺžke by sa mohla pružina prevesiť až k zemi, na viac väčšia šírka hacky zvyšuje pravdepodobnosť odretia o zárubňu dverí.

Balenie obsahuje malé skrutky pre bezpečné upevnenie hrazdy do dverného rámu. Pre opakované používanie na uchytenie kolísky ODPORÚČAME hrazdu navŕtať! V prípade nárazového používania overte PRED KAŽDÝM POUŽITÍM pevnosť hrazdy vlastnou hmotnosťou! Na hrazdu hacku zavesíte pomocou pevného lana.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Tento e-shop je certifikovaný.

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info