Sada pružiny pre batoľatá (12 - 30 kg) , s karabínami a istiacim lankom

Sada pružiny pre batoľatá (12 - 30 kg) , s karabínami a istiacim lankom

Sada pružiny pre batoľatá (12 - 30 kg) , na hacku s karabínami a istiacim lankom.

20 €

Dostupnosť: Skladom

Pokiaľ si hacku šijete sami, alebo ste ju dostali bez príslušenstva, môžete využiť pred pripravenú sadu pružiny na ťažšie deti o hmotnosti 12-30 kg, naviazaného istiaceho lanka, hornej menšej karabíny, ktorou cvaknete do očka v strope či iného závesného miesta a spodnú väčšiu karabínu, do ktorej navlieknete látku hacky. Dĺžku istiaceho lanka si prípadne upravte, aby hacka ani pri maximálnom kolísaní nenarazila na zem či iný tvrdý povrch. Istiace lanko tiež chráni Vaše dieťa v prípade prasknutia pružiny. Pružina občas pri kolísaní slabučko povŕzgava, je to prirodzená vlastnosť pružiny ktorou sa nie je treba znepokojovať.
Ak ste kúpili hacku od nás, karabíny a lanko máte už v cene hacky, takže tento produkt nepotrebujete (iba ak by ste chceli druhý, napr. do inej miestnosti).

Hasičská karabína - oceľová, povrchová úprava je pozinkovaná. Nosnosť 180 kg. Malá a veľká.

Oceľová pružina k hacke - na ťažšie deti o hmotnosti 12-30 kg (pokiaľ ju chcete pre bábätko, vyberte si v našej ponuke základnú pružinu pre bábätka o hmotnosti 2-10 kg., táto by nekolísala! V ponuke je aj stredná pružina pre batoľatá od 5 -15 kg)

Istiace lanko - pramenná šnúra z polypropylénu, priemer 5mm.

Nový komentár

* (Povinné)

Google map: Raková

odkaz

Tento e-shop je certifikovaný.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info