Hacka pre batoľa XXL líšky SILNÁ

Hacka pre batoľa XXL líšky SILNÁ

NOVINKA

Kolíska - hacka pre batoľa XXL, uzatvárateľná dvoma chlopňami - silnejšia.

95 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Tiki mechulka

Kolíska - Hacka je ušitá z jednej vrstvy bavlneného veľmi pevného plátna o gramáži cca 300 g/m2. Čelo a doplnky sú z dvoch vrstiev 100% bavlnenej látky o gramáži cca 130 g/m2 až cca 200 g/m2. Hodí sa na kolísanie väčších a ťažších deti, ktoré odrástli z klasických haciek. Jej maximálna nosnosť pre ležiace dieťa je cca 35 kg (pri použití vhodnej pružiny).

Obľúbenosť kolísky spočíva vo vertikálnom kolísaní, ktoré má na deti mimoriadne ukľudňujúci účinok. Je vhodná na uspávanie, aj na spánok cez deň. Kolísanie je zaistené oceľovou pružinou.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunel na dne), kam sa dáva zložená deka alebo špeciálny matrac / v ponuke matracov nájdete z kokosových vlákien, z ovčej vlny, alebo molitanový - matrac nie je súčasťou základnej dodávky/. Kolísku ide uzatvoriť dvoma chlopňami, ktoré sa zapínajú na patentky (cvoky).
Dĺžka hacky je cca 130 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 90 cm, výška hacky cca 130 cm. Rozperná tyč je vyrobená bukového dreva.

Súčasťou základnej dodávky je látková kolíska, rozperná tyč, 2 karabíny, istiace lanko a silná pružina (pre batoľa od 12 - 30 kg). V našej ponuke si môžete zakúpiť aj inak silnú pružinu (podľa váhy bábätka). Je možné dokúpiť tri typy pružín, určené na kolísanie rôzne ťažkých deti. K hacke je tiež možné dokúpiť rôzne matrace, zavesovacie systémy a taktiež obal na pružinu vo farbe hacky, obal však nie je v cene hacky.

Ďalšie informácie k hackám, príslušenstvu a zaveseniu si môžete prečítať v kolónke Užitočné rady.

Údržba: prať na 40 °C, žehliť ako (bavlna), sušiť v sušičke ako (šetrnejší program), nebieliť. Pred praním nutne vybrať prípadný matrac, odopnúť kovovou karabínu a vybrať rozpernú tyč.

Jedno a dvoj vrstvová Hacka: Jednovrstvová
Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie chlopňami

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

Tento e-shop je certifikovaný.
blank
  • Simona z Bratislavy
  • mamička Petra
  • mamička Zuzzana
  • Ivana
  • Mamička z Martina
  • Nikola

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info