Hacka pre dvojičky Smotanová

Hacka pre dvojičky Smotanová

Závesná kolíska – Hacka pre dvojčatá (dvojhacka). Jedná sa o rozšírenú hacku, s látkovou priehradkou v strede

119 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Tiki mechulka

Závesná kolíska – Hacka pre dvojčatá (dvojhacka). Jedná sa o rozšírenú hacku, s látkovou priehradkou v strede, ktorá sa dá jednoducho priviazať k rozpornej tyči a rozdelí tak hacku na dve oddelené komôrky. Tato priehradka zároveň zdvihne stred hacky, takže bábätka neschádzajú k sebe. Výšku zdvihnutia dna ide regulovať podľa potreby. Pokiaľ hacku zrovná potrebuje využiť iba jedno dieťa, jednoducho rozviažete šnúrky, ktorou je priehradka pripevnená k rozpornej tyči, priehradku zložíte na dno hacky a hneď máte klasickú priestornú hacku pre jedno dieťa.

Hacka je ušitá z jednej vrstvy extrémne nosného plátna o gramáži 310 g/m2. Vďaka tomu je hacka veľmi pevná a hodí sa ku kolísaniu ako najmenších bábätiek, tak i väčších a ťažších detí. Jej maximálna nosnosť pre ležiace deti je cca 30 kg.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunely na dne), kam sa dáva zložená deka alebo špeciálny matrac /v ponuke matracov nájdete z kokosových vlákien, z ovčej vlny, alebo molitanový - matrac nie je súčasťou základnej dodávky/. Dĺžka hacky je cca 115 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 90 cm. Rozperná tyč je vyrobená z bukového dreva.

Súčasťou základnej dodávky je látková kolíska, rozperná tyč, 2 karabíny, istiace lanko a stredná pružina o (pre bábätko 5 -15 kg). V našej ponuke si môžete zakúpiť aj inak silnú pružinu (podľa váhy bábätka). Je možné dokúpiť tri typy pružín určené na kolísanie rôzne ťažkých deti. K hacke je tiež možné dokúpiť rôzne matrace /matrac pre bábätko značky Tiki mechulka/, zavesovacie systémy a taktiež obal na pružinu vo farbe hacky, obal však nie je v cene hacky.

Ďalšie informácie k hackám, príslušenstvu a zaveseniu si môžete prečítať v kolónke Užitočné rady.

Údržba: prať na 40 °C, žehliť ako (bavlna), sušiť v sušičke ako (šetrnejší program), nebieliť. Pred praním nutne vybrať prípadný matrac, odopnúť kovovou karabínu a vybrať rozpernú tyč. Pred prvým praním nenamáčať, aby do seba nepustili farby.

Jedno a dvoj vrstvová Hacka: Jednovrstvová
Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie chlopňami

Nový komentár

* (Povinné)

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

Tento e-shop je certifikovaný.
blank
  • Simona z Bratislavy
  • mamička Petra
  • mamička Zuzzana
  • Ivana
  • Mamička z Martina
  • Nikola

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info