Hacka pre batoľa Šedo tyrkysové bubliny DVOJITÁ

Hacka pre batoľa Šedo tyrkysové bubliny DVOJITÁ

Kolíska - Hacka je ušitá z dvoch vrstiev, uzatvárateľná dvoma chlopňami.

105 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Kolíska - Hacka je ušitá z dvoch vrstiev. Jedna vrstva je zo 100% bavlnenej látky o gramáži cca 130 g/m2, druhá vrstva je z vysoko gramážnej bavlny o gramáži 240 g/m2. Vďaka tejto kombinácii látok je hacka veľmi pevná a hodí sa ku kolísaniu ako najmenších bábätiek, tak aj väčších a ťažších detí. Jej maximálna nosnosť pre ležiace dieťa je cca 35 kg.

Obľúbenosť kolísky spočíva vo vertikálnom kolísaní, ktoré má na deti mimoriadne ukľudňujúci účinok. Kolísanie je zaistené oceľovou pružinou vyrobenou tak, aby ju svojou váhou rozkolísalo aj ľahké bábätko.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunel na dne), kam sa dáva zložená deka alebo špeciálny matrac / v ponuke matracov nájdete z kokosových vlákien, z ovčej vlny, alebo molitanový - matrac nie je súčasťou základnej dodávky/. Kolísku ide uzatvoriť dvoma chlopňami, ktoré sa zapínajú na patentky (cvoky).

Dĺžka hacky je cca 115 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 70 cm, výška hacky cca 110 cm. Rozperná tyč je vyrobená z bukového dreva.

Súčasťou základnej dodávky je látková kolíska, rozperná tyč, 2 karabíny, istiace lanko a stredná pružina (pre bábätko 5 -15 kg). V našej ponuke si môžete zakúpiť aj inak silnú pružinu (podľa váhy bábätka). Je možné dokúpiť tri typy pružín určené na kolísanie rôzne ťažkých deti. K hacke je tiež možné dokúpiť rôzne matrace, zavesovacie systémy a taktiež obal na pružinu vo farbe hacky, obal však nie je v cene hacky.

Ďalšie informácie k hackám, príslušenstvu a zaveseniu si môžete prečítať v kolónke Užitočné rady.

Údržba: prať na 40 °C, žehliť ako (bavlna), sušiť v sušičke ako (šetrnejší program), nebieliť. Pred praním nutne vybrať prípadný matrac, odopnúť kovovou karabínu a vybrať rozpernú tyč. Pred prvým praním nenamáčať, aby do seba nepustili farby.

Jedno a dvoj vrstvová Hacka: Dvojvrstvová
Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie chlopňami

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

Tento e-shop je certifikovaný.
blank
  • Simona z Bratislavy
  • mamička Petra
  • mamička Zuzzana
  • Ivana
  • Mamička z Martina
  • Nikola

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info