SET: Stojan s bielou Hackou pre bábätko HRANATÝ

SET: Stojan s bielou Hackou pre bábätko HRANATÝ

Exkluzívny, vysoko kvalitný stojan spolu s Hackou pre bábätko - 100% prírodná látka, bavlna.

189 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Amazonas

Exkluzívny, vysoko kvalitný stojan na závesnú kolísku – Hacku pre bábätko. Stojan je obzvlášť praktický, ušetrí stropnú montáž.

Konštrukcia je z oceľovej trubky v čiernej farbe.
• oceľová trubka: cca 32 (Ø) x 1,5 mm
celkové rozmery (Š x H x V): cca 100 x 80 x 160 cm
• vlastná hmotnosť stojanu: cca 7 kg
nosnosť: max. 50 kg.

Stojan je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Stojan NEPASUJE na hacku pre batoľatá! Zasielaný je zložený, ale je jednoduchá montáž.

Závesná kolíska - Hacka je vhodná pre bábätká od narodenia. Bábätko sa po pôrode vie často krát upokojiť iba vo vašej náručí, keď s ním pohupujete, chodíte. Je to spôsobené tým, že je na vašu chôdzu už zvyknuté, nakoľko ju zažívalo nepretržite 9 mesiacov vo vašom brušku. Je chybou sa domnievať, že treba silou-mocou dieťatko učiť na postieľku, keď sa v nej necíti dobre. Dieťatko sa cíti opustené a potrebuje kolísanie, aby sa upokojilo. Závesna kolíska - Hacka simuluje kolísavý pobyt v brušku. Kým sa bábätká adaptujú na "nový svet", je pre ne prirodzené stráviť časť dňa kolísaním. Vďaka jemnému kolísaniu ľahko zaspia. Keď sa ocitnú v plytšej fáze spánku, často krát už samotný pohyb pružiny stačí na opätovné rozkolísanie hacky. To bábätkám uľahčí prechod do hlbšieho spánku.

Závesná kolíska zo 100% bavlny. Vhodná pre pohodlie Vášho bábätka, ktorá mu umožňuje pokojný spánok. Pohyb kolísky a jemné vibrácie pomáhajú pri kolikách u bábätiek. Kolíska je špeciálne vyvinutá pre detské potreby. Pružina začína kolísať pri hmotnosti cca 5 kg. Jej maximálna hmotnosť je 15 kg.

Vysoko kvalitná závesná kolíska v bielej farbe zo 100% bavlny, bez škodlivých látok, šetrná k pokožke a extrémne jednoduchá údržba. Vhodná na všestranné použitie (napr. pri cestovní). Vďaka drevenej rozpernej tyčí ide nastaviť závesnú kolísku flexibilne, podľa toho, či Vaše bábätko obľubuje tesnejší, alebo otvorenejší priestor.

Celkové rozmery kolísky (D x Š x V): cca 70 x 36 x 94 cm, rozperná tyč (D x Š): cca 60 x 4 cm.
Súčasťou kolísky je matrac zo 100% bavlnenej tkaniny v rozmeroch (D x Š x V): cca 80 x 35 x 4 cm.

Rozsah dodávky: Volne stojací stojan, 1 x závesna kolíska - Hacka, 1 x rozperná tyč, 1 x matrac, 1 x pružina, 1x obal na pružinu, 1 x bezpečnostné lano, 2 x karabina.

 

Jedno a dvoj vrstvová Hacka: Jednovrstvová
Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie šnúrkami, Uzatvorenie chlopňami

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Balíček do stropu

  Skrutka do stropu + hmoždinka + lano k predĺženiu závesu 2 m

  Dostupnosť: Skladom

  12 €

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

Tento e-shop je certifikovaný.
blank
 • Simona z Bratislavy
 • mamička Petra
 • mamička Zuzzana
 • Ivana
 • Mamička z Martina
 • Nikola

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info