Hacka pre bábätko Šedo tyrkysová

Hacka pre bábätko Šedo tyrkysová

Kolíska - hacka pre bábätko, uzatvárateľná dvoma chlopňami.

75 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Tiki mechulka

Závesná kolíska - Hacka je vhodná pre bábätká od narodenia. Bábätko sa po pôrode vie často krát upokojiť iba vo vašej náručí, keď s ním pohupujete, chodíte. Je to spôsobené tým, že je na vašu chôdzu už zvyknuté, nakoľko ju zažívalo nepretržite 9 mesiacov vo vašom brušku. Je chybou sa domnievať, že treba silou-mocou dieťatko učiť na postieľku, keď sa v nej necíti dobre. Dieťatko sa cíti opustené a potrebuje kolísanie, aby sa upokojilo. Závesna kolíska - Hacka simuluje kolísavý pobyt v brušku. Kým sa bábätká adaptujú na "nový svet", je pre ne prirodzené stráviť časť dňa kolísaním. Vďaka jemnému kolísaniu ľahko zaspia. Keď sa ocitnú v plytšej fáze spánku, často krát už samotný pohyb pružiny stačí na opätovné rozkolísanie hacky. To bábätkám uľahčí prechod do hlbšieho spánku.

Kolíska - Hacka je ušitá z jednej vrstvy 100% bavlnenej veľmi pevnej látky o gramáži cca 240 g/m2. Čelo a doplnky sú z dvoch vrstiev 100% bavlnenej látky o gramáži cca 130 g/m2. Je určená pre kolísanie bábätiek, unesie ale bez problémov i ťažšie batoľaťa. Jej maximálna nosnosť pre sedacie dieťa je cca 25 kg. Tato veľkosť hacky začne byť deťom krátka zvyčajne okolo 1 roka, ale vďaka vyššej nosnosti sa tam môže kolísať i potom, rovnako tak je možné, aby sa v hacke kolísal starší súrodenec a necítil sa o kolísanie ochudobnený (iba bajte na správnu pružinu).

Obľúbenosť kolísky spočíva vo vertikálnom kolísaní, ktoré má na deti mimoriadne ukľudňujúci účinok. Kolísanie je zaistené oceľovou pružinou vyrobenou tak, aby ju svojou váhou rozkolísalo aj ľahké bábätko.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunel na dne), kam sa dáva zložená deka alebo špeciálny matrac / v ponuke matracov nájdete z kokosových vlákien, z ovčej vlny, alebo molitanový - matrac nie je súčasťou základnej dodávky/. Kolísku ide uzatvoriť dvoma chlopňami, ktoré sa zapínajú na patentky (cvoky).
Dĺžka hacky je cca 100 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 63 cm, výška hacky cca 95 cm (bez pružiny). Rozperná tyč je vyrobená z dreva.

Súčasťou základnej dodávky je látková kolíska, rozperná tyč, 2 karabíny, istiace lanko a slabá pružina (pre bábätko 3-10 kg). V našej ponuke si môžete zakúpiť aj inak silnú pružinu (podľa váhy bábätka). Je možné dokúpiť tri typy pružín určené na kolísanie rôzne ťažkých deti. K hacke je tiež možné dokúpiť rôzne matrace, zavesovacie systémy a taktiež obal na pružinu vo farbe hacky, obal však nie je v cene hacky.

Ďalšie informácie k hackám, príslušenstvu a zaveseniu si môžete prečítať v kolónke Užitočné rady.

Údržba: prať na 40 °C, žehliť ako (bavlna), sušiť v sušičke ako (šetrnejší program), nebieliť. Pred praním nutne vybrať prípadný matrac, odopnúť kovovou karabínu a vybrať rozpernú tyč. Pred prvým praním nenamáčať, aby do seba nepustili farby.

 

Jedno a dvoj vrstvová Hacka: Jednovrstvová
Uzatvoriteľnosť Hacky: Uzatvorenie chlopňami

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

KONTAKT:

Bc. Jarmila Machalová

zakladateľka

0948620134

✉ info@koliska-hacka.sk

Tento e-shop je certifikovaný.
blank
  • Simona z Bratislavy
  • mamička Petra
  • mamička Zuzzana
  • Ivana
  • Mamička z Martina
  • Nikola

odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info